Reference

REKO s.r.o.

Firma REKO s.r.o. byla založena jako soukromá společnost na výrobu plochých hnacích řemenů a dopravních pásů k 1.1.1992. Současně byla navázána exkluzivní spolupráce s italskou firmou Chiorino, kterou Reko zastupuje na českém a slovenském trhu. V současné době zaměstnává firma REKO s.r.o. 40 zaměstnanců a díky kvalitě svých výrobků a komplexnosti poskytovaných služeb si dlouhodobě udržuje své místo na tuzemském i zahraničním trhu.

Rádi bychom vyjádřili naši spokojenost se službami, které nám poskytuje firma Autopatrol v oblasti monitoringu a zabezpečení vozidel. Jejich přístup k našim potřebám je velmi profesionální a rychlý, čehož si velmi ceníme.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro monitorování vašich vozidel, určitě můžeme firmu Autopatrol doporučit.

Petr Kotýnek
Jednatel společnosti
REKO s.r.o.

TEMPE

Jsme firma poskytující profesionální služby v oblasti úklidových prací soukromých i komerčních prostor a čištění interiéru i exteriéru vozidel.
Díky GPS sytému od společnosti AUTOPATROL máme perfektní a stálý přehled o pohybu našich zaměstnanců, jejich dodržování pracovních harmonogramů bez nutnosti kontroly telefonováním.

Děkujeme firmě AUTOPATROL za skvělou spolupráci, seriózní jednání a ochotu vždy a ve všem poradit. V současné době plánujeme využití monitorování půjčovaných úklidových strojů.

Jessica Jasanská
TEMPE - Pavel Stanček
Údržba a čištění vozidel

Expres Úklid s.r.o.

Naše firma Expres Úklid s.r.o., se zabývá už více jak deset let úklidy společných prostor, úklidy kanceláří, úklidy bytů po opravách. Zaměstnáváme zhruba 50 zaměstnanců, kteří ke své práci využívají firemní vozy. Abychom měli neustále pod kontrolou naše zaměstnance, respektive vozy a také mohli v pořádku vést knihu jízd, obrátili jsme se na firmu Autopatrol, se kterou jsme velice spokojeni.

S firmou Autopatrol, máme velice dobré zkušenosti v monitorování vozů, evidenci jízd a velice dobrou komunikací s manažerem.

Gabriela Opustilová
Jednatelka společnosti EXPRES ÚKLID s.r.o.

Alfa CZ s.r.o.

Společnost Alfa CZ s.r.o. je firma s dlouhou tradicí sídlící v Hradci Králové specializující se na realizace a rekonstrukce šikmých a plochých střech všech typů a konstrukcí. Jsme na trhu přes 20 let a působíme především v Královéhradeckém kraji.
Naše spolupráce s firmou Autopatrol byla vždy výborná. Vždy jsme byli spokojeni s rychlostí a vstřícností, s jakou řešili naše požadavky.

Děkujeme firmě Autopatrol za jejich neustálou snahu přinášet kvalitní služby a za to, že nám umožňují soustředit se na naši vlastní práci, aniž bychom si museli dělat starosti o bezpečnost našich vozidel. S radostí a přesvědčením doporučujeme služby společnosti Autopatrol všem, kdo hledají spolehlivého partnera pro monitorování vozidel.

Miroslav Plašil
Společník ALFA CZ s.r.o.