GPS sledování vozidel, kniha jízd a zabezpečení, vše za 159 Kč měsíčně

Hlavní výhody

Jednoduchost
Přehledné rozhraní bez zbytečností.
I zákazníkovi, který není příliš technicky zdatný, poskytneme jednoduchou a přátelskou obsluhu, kterou zvládne bez problémů.

Cena bez skrytých poplatků
Vždy budete vědět, kolik zaplatíte, účtujeme jednotnou cenu za vše. A to bez jakýchkoli smluv a úvazků. Službu můžete kdykoli přerušit nebo ukončit.

Záruka spokojenosti
Bojíte se, že služba nenaplní vaše očekávání? Nemusíte, nic neriskujete. Poskytujeme záruku vrácení peněz 90 dní.

Odkoupíme konkurenční zařízení
Již jste u konkurence a nejste spokojeni? Pokud přejdete k našim službám, nabízíme možnost odkoupení vaší stávající vozidlové jednotky.

ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.

Jaké funkce získáte?

Kniha jízd
Získáte elektronickou a bezchybnou knihu jízd, která se píše sama, čímž šetří čas a peníze.

Sledování vozidel
Uvidíte polohu a pohyb jednotlivých vozidel na mapě v reálném čase. To vám zásadním způsobem umožní zlepšit firemní logistiku a plánování.

Zabezpečení vozidel
S vozidlovou jednotkou získáte také špičkové elektronické zabezpečení. Při krádeží budete moci vozidlo monitorovat i pokud bude odcizeno odtažením bez nastartování motoru.

Identifikace řidičů
Budete mít detailní přehled o každém řidiči, včetně informací době strávené za volantem a ujetých kilometrech. Tyto údaje jsou klíčové pro transparentní a efektivní odměňování řidičů.

SOS tlačítko
Pokud se ridič dostane do nesnází, stikem tlačítka v kabině může informovat dispečink a přivolat pomoc.

Dálkové zastavení
Jednotka Autopatrol Online jako jedna z mála na trhu dokáže zastavit odcizené vozidlo díky unikátní funkci STOP, aniž by došlo k ohrožení vozidla nebo bezpečnosti silničního provozu.

Důvěřují nám

„Jsme firma poskytující profesionální služby v oblasti úklidových prací soukromých i komerčních prostor a čištění interiéru i exteriéru vozidel.“

Pavel Stanček Údržba a čištění vozidel

„Naše firma Expres Úklid s.r.o., se zabývá už více jak deset let úklidy společných prostor, úklidy kanceláří, úklidy bytů po opravách.“

Gabriela Opustilová Jednatelka společnosti EXPRES ÚKLID s.r.o.

Nezávazná konzultace

Zvažujete o využití systému, který je ČR používá několik tisíc zákazníků? Ozvěte se Vojtěchu Škvorovi pro nezávislé poradenství.

Vojtěch Škvor, Obchodní manažer
+420 495 056 329
+420 773 300 184
skvor@autopatrol.cz

Hlavní funkce Autopatrol Online

Kniha jízd
Elektronická kniha jízd

Vedení knihy jízd? Nechte to na nás

Monitorovací systém Autopatrol Online automaticky zaznamenává historii jízd, rozlišuje služební, soukromé a zahraniční jízdy, umožňuje evidenci pohoných hmot.

Online monitoring
Online monitoring

Sledování vozového parku v reálném čase

Díky monitorovacímu systému Autopatrol Online vidíte aktuální polohu a stav všech vašich vozidel a strojů přehledně a na jednom místě. Sledujte v reálném čase vaše vozidla po celé Evropě!

Zabezpečení vozidla a nákladu
Zabezpečení vozidla a nákladu

Bezpečí na prvním místě

Systém Autopatrol online nabízí i řadu bezpečnostních funkcí, jako je přivolání pomoci stisknutím SOS tlačítka, sledování polohy vozu při krádeží a sabotáži autabaterie nebo zasílání alarmových SMS přímo na váš mobilní telefon.

Identifikace řidičů
Identifikace řidičů

Sledování řidičů napříč vozovým parkem

Mějte detailní přehled o každém řidiči, včetně informací době strávené za volantem jednotlivých vozidel a ujetých kilometrech. Díky RFID čtečce je to snadné.

Bezpečné zastavení
Bezpečné zastavení

Dálkové a bezpečné zastavení vozidla

Vozidlová jednotka Autopatrol Online má nezávislý výstup STOP, který umožňuje v případě krádeže vozidlo bezpečně zastavit.

Sledování baterie
Hlídání baterie

Ohlídáme vám napětí autobaterie !

Máte strach, že ráno nenastartujete? Vozidlová jednotka Autopatrol Online dokáže hlídat napětí autobaterie. Pokud napětí klesne pod stanovenou mez nebo dojde k odpojení autobaterie, obdžíte alarmovou SMS zprávu.

Sledovaní rychlosti
Hlídání rychlosti

Nejezdí řidiči moc rychle?

Systém Autopatrol Online umožňuje hlídat maximální rychlost, kterou by vozidlo nemělo překročit. Pokud řidič vozidlo příliš nešetří a jezdí rychleji, než je stanovená maximální rychlost, tak jsou odpovědné osoby ihned informovány SMS zprávou.

Další výhody

  • Rozsáhlá síť montážních partnerů po celé ČR
  • Monitorování činnosti vozidla
  • Záruka kvality
  • Sleva na havarijní pojištění
  • Profesionální přístup k zákazníkům
  • Maximální ochrana soukromí
  • Malé rozměry
  • Snadná instalace do vozidla
  • Nízká elektrická spotřeba