Autopatrol Security

ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.

ETLOC a Autopatrol jsou obchodní značky společnosti EuroTact s.r.o.

Moderní GPS zabezpečení vozidla bez měsíčních poplatků a smluvního úvazku!

Služba je poskytována zcela zdarma bez měsíčních poplatků a bez smluvního úvazku. Veškerá data jsou ukládána do paměti vozidlové jednotky a přístup k datům má výhradně uživatel – tímto je garantována 100% ochrana soukromí.

Nově Autopatrol Security umožňuje používat datovou komunikaci mezi vozidlem a uživatelem. Uživatel má tak možnost využívat nadstandardní funkce a zároveň komunikovat s jednotkou dynamičtěji.

Prostřednictvím mobilní aplikace lze snadno ovládat zabezpečení vozidla včetně dálkového zastavení vozu, zobrazovat okamžitou polohu vozidla v reálném čase, historii jednotlivých jízd, vzdáleně ovládat připojená zařízení (např. externí topení nebo sirénu). Součástí mobilní aplikace je mnoho dalších praktických funkcí jako například monitoring stavu autobaterie, sledování maximální rychlosti, geofence a zóny vjezdu/výjezdu vozidla.

ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.
 • Hledáte své auto?

  Jedním kliknutím zjistíte aktuální polohu a rychlost vašeho vozidla. Zároveň máte možnost pokračovat ve sledování vozidla v reálném čase a zobrazit si v mapě trasu, kterou vozidlo právě urazilo.

 • Zabezpečte své vozidlo

  V případě odcizení nebo napadení vozidla vás GPS lokalizátor upozorní telefonátem a zaslanou SMS zprávou.

 • Záznamník tras

  GPS lokalizátor ukládá jednotlivé trasy vozidla do integrovaného záznamníku. U každé trasy je k dispozici čas počátku a konce, ujetá vzdálenost, průměrná a maximální rychlost. Jednotlivé trasy lze zobrazit pomocí mobilní aplikace.

 • Potřebujete pomoc? Zmáčkněte SOS tlačítko!

  K GPS lokalizátoru lze připojit SOS tlačítko a v případě potřeby rychle přivolat pomoc.

 • Dálkové zastavení vozidla

  GPS lokalizátor má nezávislý výstup STOP, který majiteli dovoluje v případě nutnosti bezpečně vypnout motor vozidla (výstup STOP se aktivuje pouze pokud se vozidlo nepohybuje).

 • Sledování napětí autobaterie

  GPS lokalizátor umožňuje sledovat napětí autobaterie a záložního akumulátoru. Pokud napětí autobaterie klesne pod stanovenou mez nebo dojde k jejímu odpojení, tak je majitel vozu ihned informován SMS zprávou.

 • Integrované přepínací relé

  Integrované relé vám umožňuje dálkově ovládat zařízení a elektrické obvody ve voze (např. externí topení, sirénu, výstražná světla atd.).

Žádné měsíční poplatky

Uživatel komunikuje prostřednictvím svého mobilního telefonu s GPS lokalizátorem instalovaným ve vozidle. Díky této přímé komunikaci nemusí uživatel platit žádné poplatky za ochranu vozu asistenční agentuře.

Poznámka: Součástí balení je předplacená SIM karta Kaktus (mobilní síť T-Mobile) s předplaceným kreditem 100 Kč (na SIM kartu si během aktivace můžete přenést své stávající číslo, vybrat si vlastní nové číslo, nebo můžete použít SIM kartu od jiného mobilního operátora). SIM karta je při montáži vložena do GPS lokalizátoru instalovaného na skrytém místě ve vozidle. Uživatel zaplatí vždy pouze cenu odeslané SMS zprávy z GPS lokalizátoru – například zjištění momentální polohy vozidla je 1 odeslaná SMS zpráva v hodnotě 1,50 Kč s DPH (z ceníku Kaktus).

ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.
ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.

Kde všude systém funguje?

Lokalizace a zabezpečení vozidla funguje po celém světě a to díky nastaveným roamingovým službám na přiložené SIM kartě.

Rozsáhlá síť montážních partnerů po celé ČR

Montáž zařízení můžete svěřit našim proškoleným montážním partnerům nebo realizovat prostřednictvím vámi vybraného servisu.

Sleva na havarijní pojištění

Majitelé systému Autopatrol mohou uplatnit slevu ve výši až 15% na havarijním pojištění (například u Allianz pojišťovny, České pojišťovny aj.).

ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.

Máte dotazy nebo problémy?

Náš technický poradce je vám plně k dispozici a je připraven pomoci.

Záruka kvality

Zařízení vyvíjíme a vyrábíme v České republice. Máme více jak desetileté zkušenosti v oboru automotiv a vždy maximálně dbáme na kvalitu výroby a použitých komponent. Každý vyrobený kus podléhá přísné výstupní kontrole. Samozřejmostí je také certifikát výrobku dle evropské směrnice pro motorová vozidla EHK10. Dnes již desítky tisíc zákazníků z více jak dvaceti zemí světa oceňují denně kvalitu a spolehlivost našich výrobků.

ETLOC Security - ETLOC-30S unit - GPS protection for vehicles.

Souhrn hlavních funkcí a vlastností:

Snadné ovládání
Ovládejte zařízení snadno pomocí mobilní aplikace (podpora iOS, Android) nebo využijte ovládání formou SMS zpráv (podpora všech mobilních telefonů).
Provoz bez měsíčních poplatků
Díky přímé komunikaci neplatíte žádné měsíční poplatky asistenční agentuře.
Zobrazení polohy na mapě
Jedním kliknutím se podívejte, kde se váš vůz nachází.
Maximální ochrana soukromí
Nikdo jiný, kromě majitele a jím pověřených osob, nemůže vozidlo sledovat.
GPS střežení vozidla
Při odcizení vozidla vás jednotka upozorní telefonátem a varovnou SMS zprávou.
Možnost připojení SOS tlačítka
Při stisknutí SOS tlačítka jednotka informuje předem definovaná telefonní čísla o kritické situaci a zároveň zašle polohu vozidla.
Možnost propojení s autoalarmem
V případě propojení s autoalarmem vás GPS lokalizátor ihned informuje o napadení vozidla.
Možnost připojit záložní akumulátor
Při odpojení autobaterie vám záložní akumulátor umožní sledovat vozidlo dalších 48 hodin.
Dálkové ovládání zařízení ve voze
Integrované relé vám umožňuje dálkově ovládat zařízení a elektrické obvody ve voze (např. externí topení, sirénu, výstražná světla atd.).
Malé rozměry
Malé rozměry usnadní dokonalé ukrytí jednotky ve voze. Zloděj tak nebude mít ani tušení, že vůz sledujete.
Snadná instalace do vozidla
Montáž nevyžaduje složité zásahy do elektroinstalace vozidla.
Nízká elektrická spotřeba
Zařízení je energeticky nenáročné a umožňuje vám aktivovat sleep mode s nulovým odběrem (vhodné např. pro dlouhodobé garážování vozidla).